Zabieg keratynowy

Keratynowe prostowanie włosów

Marzysz o naturalnie zdrowych, prostych i lśniących włosach? Bez godzin spędzonych na pielęgnacji i prostowaniu w domu?
Poznaj zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy! Jego efekt to proste i zdrowe włosy każdego dnia! Bez stylizacji, bez wysiłku, nawet przez 4 miesiące.

 

Przed     Przed                                    po   Po

 

Przed     Przed                                    po   Po

Przed            Przed                                             po           Po

 

Co to jest?
Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy pochodzi z Brazylii. Jest efektem ponad dziesięcioletnich prac badawczych w tym kraju, innowacyjnej niemieckiej myśli technologicznej oraz najwyższych amerykańskich standardów produkcji. Zabieg ten służy do trwałego prostowania włosów kręconych lub puszących się połączonego z ich dogłębną odbudową w naturalny, bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

Jak to działa?
Dzięki unikalnemu połączeniu aktywnych składników zabieg  keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy przywraca włosom ich naturalny zdrowy stan oraz odbudowuje liniowo ich strukturę. Włosy stają się proste i gładkie. Podstawowy aktywny składnik – keratyna – główny budulec m.in. paznokci, skóry oraz włosów regeneruje strukturę włosów, nadaje im połysk oraz eliminuje skręt i puszenie. Antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych przywracając w konsekwencji naturalną miękkość. Połysk i gładkość to efekt działania kwasów tłuszczowych, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną. Zabieg keratynowy polega na otwarciu łuski włosa, wprowadzeniu składników aktywnych oraz trwałym jej zamknięciu połączonym z rekonstrukcją struktury włosa. Preparaty wykorzystywane przez nas do zabiegu keratynowego nie zawierają formaldehydów.

Czy to jest dla mnie?
Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy przeznaczony jest do włosów kręconych, puszących się lub nieujarzmionych oraz do głębokiej odbudowy włosów osłabionych lub wręcz zniszczonych. Jeśli Twoje włosy spełniają jedną lub więcej przesłanek, zabieg keratynowy jest właśnie dla Ciebie. Efektem będą naturalnie zdrowe, lśniące, niepuszące się i proste włosy nawet przez 4 miesiące. Dodatkowo zabieg  wydobędzie niespotykaną głębie koloru Twoich włosów zarówno tego naturalnego jak i naniesionego. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy może być wykonywany na wszelkich rodzajach włosów niezależnie od ich stanu, długości oraz rasy. Nie ma żadnych przeciwwskazań by wykonywać go na włosach niepoddawanych wcześniej żadnym procesom chemicznym, czy też koloryzowanych, rozjaśnianych (nawet wielokrotnie) lub prostowanych chemicznie. Im bardziej włosy osłabione czy wręcz zniszczone, tym bardziej widoczny efekt i tym dłużej się utrzymuje.

Gdzie wykonać zabieg?
Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy wykonywany jest wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich przez przeszkolonych stylistów przy użyciu profesjonalnych narzędzi fryzjerskich oraz ściśle według rygorystycznej procedury. Zabieg jest bezpieczny i naturalny.

Kliknij i zobacz nas w programie TV „Bądź piękna” na temat keratynowego prostowania włosów.

W trosce o komfort i mile spędzony czas w naszym salonie oferujemy darmowy dostęp do internetu